11 Mayıs 2016

AVM REKLAM ALANLARI

avmreklam

AVM içinde CLP, megalight, dijital CLP, videowall, LED, plazma ekranlar ve poster reklam panolarının satış ve pazarlamasını yapan Düşler Atölyesi Medya’nın Türkiye’nin tüm illerindeki  alışveriş merkezlerindeki reklam alanlarında reklamlarınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

AVM REKLAM ÜNİTELERİ
AVM reklam üniteleri ziyaretçilerin dikkatini çekecek ve satın alma kararını etkileyecek şekilde konumlandırılmaktadır. Özellikle yeni ürün lansmanlarında ve kampanyalarında doğru planlama ve uygun network’lerin birleşimi ile de maksimum etki yaratılarak mesajın hedef kitleye en uygun şekilde yansıtılması sağlanır.

CLP (City-Light-Poster)
Yüksek trafiğe sahip noktalarda , çoğunlukla asansör çevresi ve yürüyen merdiven iniş çıkışlarına yakın konumlandırılan CLP; yaya trafiğine dik ve göz hizasında olduğu için yüksek görünürlük yaratır. Tüm AVM’ye homojen yayılan network yapısı, reklam mesajının optimum seviyede görülmesi için özel olarak tasarlanmıştır. 2 metrekare çift yüzlü poster alanı bulunan CLP’nin her iki tarafında 3’er adet reklam yüzü yer almaktadır. Ünitenin afiş değiştiricili olmasının sağladığı hareket nedeniyle göz yakalar, dikkat çeker, hatırlanırlığı yükseltir.

PANO
Sabit reklam panoları, alışveriş merkezlerinin yemek alanları, metro girişi ve otopark girişi gibi yüksek trafiği olan noktalarda konumlanması nedeniyle farkındalık yaratır. Panolar tek tek satılmaktadır. Reklam yüzünün sabit olması bu ürünün ayrıştırıcı özelliğidir. Boyutları AVM’ye gore değişkenlik göstermektedir.

VIDEOWALL
AVM içinde birden çok ekranın birleşmesinden oluşan Video wall, reklam mesajının büyük boyutlarda sergilenmesini sağlar, hareketli olması nedeniyle dikkat çeker. Video ve hareketli tasarımları sergileme imkanı sunan Videowall hava durumu, haber gibi ilgi çekici içerikler ile ziyaretçilere ulaşır. Full HD ekran çözünürlüğü ile yüksek görüntü kalitesi sunar.

avmreklam_1

DİJİTAL CLP
Ana giriş , atrium ve yemek alanları gibi lokasyonlara konumlandırılmıştır. İçerik yönetimi, uzaktan bağlantı yöntemiyle yapılmaktadır.Tek tuşla istenen zamanda reklam yayını ve mesaj değişimi gerçekleştirilebilmesi, markanın istediği mesajı istediği zaman değiştirebilmesine imkan veri Dijital CLP, full HD ekran çözünürlüğü ile yüksek görüntü kalitesi sunar. Hareket, göz temasını %37 artırmaktadır. Sutton çalışmasına göre hareketli reklam panolarının önünden geçenler daha erken, daha sık ve daha uzun süre ekrana bakmaktadır. Dijital CLP reklam mesajlarını görünür kılar ve hatırlanmalarını sağlar.

LED EKRAN
Bazı alışveriş merkezilerinin dış cephesinde led ekranlı tanıtım alanları mevcuttur.İçerik yönetimi uzaktan bağlantı yöntemiyle yapılmaktadır.Tek tuşla istenen zamanda reklam yayını ve mesaj değişimi gerçekleştirilebilmesi markanın istediği mesajı istediği zaman değiştirebilmesine imkan sağlar.

PLAZMA
Tavana monte edilen plazma ekranlardan oluşan network, sık yerleşim noktaları sayesinde yüksek frekans sağlar. Video ve hareketli tasarımlar sayesinde ziyaretçilere en etkileyici şekilde ulaşır. Dikkat çekici içerikler ile postansiyel müşterileri hem bilgilendirir hem de mağazalara yönlendirir.

avmreklam_3

MEGALIGHT
AVM içerisindeki megalightlar en az 3, en fazla 6 arasında afiş değiştirme özelliği sayesinde, farklı reklam kampanyalarını gösterebilme imkanına ve hareketle göz yakalama kapasitesine sahiptir. Trafiğin hareketli olduğu noktalarda yer alan ve kampanyaları büyük ve göz alıcı bir şekilde sergileyen megalight reklam üniteleri, ziyaretçilere hitap eden etkileyici bir konumundadır. AVM ziyaretçilerinin yanı sıra ana yol civarındaki trafik ve yayalara da erişim sağlar. Cam kaplı ve içten aydınlatmalı megalight, kaliteli ve şık formatı ile algıyı destekler.

ÖZEL UYGULAMALAR
Standart ünitelerin yanısıra , hedef kitleye farklı biçimde ulaşmak için, büyük ve dikkat çekici görsel alanlar yaratacak özel uygulamalar oluşturmak mümkün .. Sütun kaplama, asansör kapısı, yürüyen merdiven, tırabzan kaplama ve otopark bariyer giydirme, mekan içinde yapılabilecek özel uygulamalardır. Özel uygulamalar aylık kiralanır.

avmreklam_2

Reklam vermek için bize ulaşın..

error: İçerik korunmaktadır.