11 Mayıs 2016

ÇATI VE DUVAR REKLAM ALANLARI

duvarreklam (1)

Çatı ve duvar reklam mecralarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve kiralanabilir alanlarımızı görmek için ÇATI DUVAR REKLAM web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Bina duvarlarının sağır cephelerinde yer alan, yaya ve araç trafiği yoğun olan bölgelerde yüksek görünürlük sağlayan büyük boyutlu açıkhava reklam alanlarıdır.

Duvarlar, yüzlerce metrekareye ulaşabilen alanları ile dikkat çeken, farkındalık yaratan, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan, uygun durumlarda 3 boyutlu ve/veya ışıklı prodüksiyonların sergilenebileceği etkili açıkhava reklam üniteleridir.

Çatı reklamları bina ve benzeri yapıların çatılarına ya da bina cephesinin üst kısımlarına monte edilen ve bulunduğu binanın mimari yapısına uygun şekilde tasarlanmış reklam panolarıdır. Birde bina v.b yapıların bina, çatı ya da üst korkuluk duvarı seviyesinden daha yukarıya monte edilmiş reklam panoları vardır ki; bunlara da çatı üstü reklam panoları denilir. İlimizin en işlek caddelerinde bulunan binaların duvarlarındaki reklam alanları hedeflediğiniz müşteri grubuna ulaşmanızı sağlayarak imajınızı en yüksek noktaya taşır.
Son zamanların popüler reklam uygulamalarından birisi olan çatı ve çatı üstü reklam panoları; yükseklikleri sayesinde her yerden görülebilme özelliğine sahiptirler. Farkı illerde, farklı lokasyona sahip çatı reklam alanlarımız markanızın hedef kitlesiyle buluşmasını sağlayacak ekonomik ve etkili reklam sahalarıdır.

Düşler Atölyesi Medya olarak Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de görünürlüğü yüksek noktalarda, hedefe uygun açık hava çözümleri olan duvar, çatı ve cam cephelerin planlama, satış, belediye izinleri, imalat ve montaj süreçlerinin profesyonel olarak yürütmekteyiz.

DUVARREKLAM

Çatı ve Duvar Reklam

Siz de markanızın reklamlarını cazip çatı ve duvar alanlarında görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

Bina Cephe ve Duvar Reklam alanları; Sağır duvarların zeminine ışıklı vinil, ışıksız vinil, ışıklı pano, cam bina giydirmeleri, üç boyutlu uygulamalar, hareketli reklam panoları, döner pano gibi alternatif uygulamalar şeklinde yapılabilmektedir, özel proje olarak yol panoları, totemler, anadolu reklam alanları  ve alternatif açık hava mecraları proje bazlı servis edilmektedir.

Çatı ve duvar reklam mecralarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve kiralanabilir alanlarımızı görmek için ÇATI DUVAR REKLAM web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

error: İçerik korunmaktadır.