15 Mayıs 2016

ELEKTRİK DİREĞİ REKLAM

ELEKTRİK DİREĞİ REKLAM

Elektrik Direği Reklam Nedir?

Elektrik Direği reklam 7/24 görünür, yerden 2,5 mt yüksekte olduğu için zarar görme olasılığı zayıftır. Baskı malzemesi hava koşullarından etkilenmez. Elektrik direkleri lambaları altında olduğu için şehrin en işlek güzergahlarında gün geçtikçe büyüyen elektrik direkleri reklam alanları asfalttan 2,5 metre yukarıda, yola 90 derece konumu ile %100 görünürlüğe sahiptir.

Direk pano gerek bulunduğu güzergahlar gerekse hitap ettiği kitle bakımından çok etkili bir mecradır.

Şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında da görünebilen bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı kullanılan elektrik direği reklamları dikkat çeken ve kolay anlaşılabilir bir reklam mecrasıdır.

Şehir içinde ise  bulunan aydınlatma direklerine takılan bir aparat sayesinde yaklaşık 1 m2’lik  bir poster pano reklam alanı olarak kullanılabilmektedir.  Bölgesel yönlendirme panosu olarak kullanılabileceği gibi kurumsal kimlik çalışması da yapılabilir. Kiralamalar aylık ya da yıllık olarak yapılmakta olup baskı, montaj ve kampanya sonrası söküm fiyatlara dahil olarak pazarlanmaktadır.

Elektrik Direklerine Nasıl Reklam Verebilirsiniz

Türkiye geneli tüm iller için elektrik direklerine veya aydınlatma direklerine reklam vermek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

billboardreklam.net bir Düşler Atölyesi Medya markasıdır. Ajansımız hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ELEKTRİK DİREĞİ REKLAM

error: İçerik korunmaktadır.