24 Şubat 2020

Halk Otobüsü Reklam

Halk otobüslerine reklam vermek için doğru yerdesiniz. Ankara Halk otobüsü reklam vermek, halk otobüsü reklam vermek koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın..

Özel Halk Otobüsü Reklamları

halk otobüsü reklam

Halk Otobüsü Reklam

Halk Otobüsleri şehri baştan başa gezen, şehrin ana artellerini dolaşan güzergahları ile reklamı çok geniş kitlelere taşıyabilecek önemli bir reklam mecrasıdır. Özel halk otobüslerinde reklam uygulama çalışmalarını ise ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine göre gerçekleştirmektedir. En çok kullanılan toplu taşıma araçlarından olan halk otobüslerinin reklam alanlarının tarafımızdan pazarlaması yapılmaktadır. Firmamız şehir içi özel halk otobüslerinin yürüyen reklam alanında reklam planlanmasını, reklam tasarımını, reklam giydirmesini, satış pazarlama işlerini yürütülmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü birer billboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir.  Otobüs reklam ile hem trafikte seyir halinde olan kişilere, hem yolculara hem de otobüsün güzergahında bulunan tüm bireylere ulaşma imkanı vardır. Bu nedenle çok geniş bir kitleye markanızın reklamını yapabilirsiniz. Otobüs reklamları pek çok açık hava reklam mecrasına göre çok daha etkili ve aynı zamanda ekonomiktir.

Reklam Koşulları

Halk otobüsleri minimum 6 aylık olarak giydirilmektedir.

Tam giydirme, banner (otobüsün yan bölümü) ve superback giydirme (otobüsün arka kısımını giydirme) şeklinde reklam alanları mevcuttur. Otobüs reklam vermek için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. En uygun koşullarda firmanızın reklamınızın otobüslerde yer alması sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

halk otobüsü reklam,

Halk Otobüsü Reklam – Banner Giydirme

Otobüs reklamlarının tasarımı oldukça önemlidir. Markanızı en iyi şekilde yansıtacak, tasarımı hazırlama konusunda tarafımızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ayrıca otobüs için reklam kiralama kadar reklamın uygulanması, vergi ve belediyeye yönelik prosedürlerin tamamlanması konularında da  anahtar teslimi profesyonel hizmet almak için bizlere iletişime geçebilirsiniz.

halk otobüsü reklam

Halk Otobüsü Reklam – Superback Giydirme

Otobüsler ring sistemiyle çalıştığı için reklamlarınızı şehrin her sokağına taşıyabilmektedir. Tüm Anadolu’da otobüs reklamlarında Düşler Atölyesi Medya yerel medyanız olmaya devam ediyor. Alan Medya otobüs üzeri tam kaplama, şerit kaplama, superbackle birlikte ajanslara – firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.

Ankara’daki halk otobüslerinin hat numarası ve uzunlukları aşağıdaki gibidir. Ankara Halk Otobüsü reklam, Ankara ego otobüsü reklam konusunda bilgi almak için bize ulaşın..

Ankara’da Mevcut Özel Halk Otobüsleri Hatları

Hat NumarasıHat AdıHat TürüHat Uzunluğu
114-7KIRKKONAKLAR-ŞENYURTÖHO37399
145-7ATATÜRK SİTESİ-ULUS-ATAPARKÖHO40583
185-7ORAN SİTESİ-GÜNEŞEVLERÖHO43067
202-7YENİMAHALLE-KIZILAYÖHO18366
203-7İNCİRLİ-SOKULLUÖHO33198
220-7MAMAK-BATIKENT JANDARMA-BAKANLIKÖHO61412
263-7ETLİK-AŞAĞI EĞLENCE-BAKANLIK-BALGATÖHO45819
297-7MUTLU MAH.-BATIKENTÖHO51738
317-7BAĞCILAR-ULUS İÇAYDINLIK(ÖHO)ÖHO30223
339-7EGE MAH.-BEŞTEPEÖHO36240
411-7AKTEPE-YÜZÜNCÜYILÖHO44963
413-7ALTINPARK-ÇANKAYAÖHO31483
421-7KEÇİÖREN GAZİNO-BAKANLIKÖHO27441
427-7SUBAYEVLERİ-A. AYRANCIÖHO25389
482-7UYANIŞ-YÜZÜNCÜYILÖHO42679

Hareketli dev görüntüsüyle bilboardlarınız sahneye çıkmaya hazır. Türkiye geneli otobüs reklamları için, detaylı hat ve güzergâh dokümanınızı isteyiniz. Otobüs reklamlarında bizden teklif almadan karar vermeyin.. Türkiye geneli tüm illerdeki halk otobüsü reklam çalışmaları hakkında bilgi almak ve otobüs reklam vermek için bize ulaşın..

Ajansımızın diğer faaliyet alanları ile ilgili bilgi almak için Düşler Atölyesi Medya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Halk Otobüsü Reklamlarımız

error: İçerik korunmaktadır.