24 Şubat 2020

HALK OTOBÜSÜ REKLAM

Halk otobüslerine reklam vermek için doğru yerdesiniz. Ankara Halk otobüsü reklam vermek, halk otobüsü reklam vermek koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın..

Özel Halk Otobüsleri

Halk Otobüsleri şehri baştan başa gezen, şehrin ana artellerini dolaşan güzergahları ile reklamı çok geniş kitlelere taşıyabilecek önemli bir reklam mecrasıdır. Özel halk otobüslerinde reklam uygulama çalışmalarını ise ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine göre gerçekleştirmektedir. En çok kullanılan toplu taşıma araçlarından olan halk otobüslerinin reklam alanlarının tarafımızdan pazarlaması yapılmaktadır. Firmamız şehir içi özel halk otobüslerinin yürüyen reklam alanında reklam planlanmasını, reklam tasarımını, reklam giydirmesini, satış pazarlama işlerini yürütülmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü birer billboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir.  Otobüs reklam ile hem trafikte seyir halinde olan kişilere, hem yolculara hem de otobüsün güzergahında bulunan tüm bireylere ulaşma imkanı vardır. Bu nedenle çok geniş bir kitleye markanızın reklamını yapabilirsiniz. Otobüs reklamları pek çok açık hava reklam mecrasına göre çok daha etkili ve aynı zamanda ekonomiktir.

halkotobusu_reklam

Reklam Koşulları

Halk otobüsleri minimum 6 aylık olarak giydirilmektedir.

Tam giydirme, banner (otobüsün yan bölümü) ve superback giydirme (otobüsün arka kısımını giydirme) şeklinde reklam alanları mevcuttur. Otobüs reklam vermek için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. En uygun koşullarda firmanızın reklamınızın otobüslerde yer alması sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

halkotobusu_reklam_ankara

Otobüs reklamlarının tasarımı oldukça önemlidir. Markanızı en iyi şekilde yansıtacak, tasarımı hazırlama konusunda tarafımızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ayrıca otobüs için reklam kiralama kadar reklamın uygulanması, vergi ve belediyeye yönelik prosedürlerin tamamlanması konularında da  anahtar teslimi profesyonel hizmet almak için bizlere iletişime geçebilirsiniz.

ankara_halkotobusu_reklam

Otobüsler ring sistemiyle çalıştığı için reklamlarınızı şehrin her sokağına taşıyabilmektedir. Tüm Anadolu’da otobüs reklamlarında Düşler Atölyesi Medya yerel medyanız olmaya devam ediyor. Alan Medya otobüs üzeri tam kaplama, şerit kaplama, superbackle birlikte ajanslara – firmalara farklı alternatifler sunmaktadır.

Ankara’daki halk otobüslerinin hat numarası ve uzunlukları aşağıdaki gibidir. Ankara Halk Otobüsü reklam, Ankara ego otobüsü reklam konusunda bilgi almak için bize ulaşın..

Ankara’da Mevcut Özel Halk Otobüsleri Hatları

Hat Numarası Hat Adı Hat Türü Hat Uzunluğu
114-7 KIRKKONAKLAR-ŞENYURT ÖHO 37399
145-7 ATATÜRK SİTESİ-ULUS-ATAPARK ÖHO 40583
185-7 ORAN SİTESİ-GÜNEŞEVLER ÖHO 43067
202-7 YENİMAHALLE-KIZILAY ÖHO 18366
203-7 İNCİRLİ-SOKULLU ÖHO 33198
220-7 MAMAK-BATIKENT JANDARMA-BAKANLIK ÖHO 61412
263-7 ETLİK-AŞAĞI EĞLENCE-BAKANLIK-BALGAT ÖHO 45819
297-7 MUTLU MAH.-BATIKENT ÖHO 51738
317-7 BAĞCILAR-ULUS İÇAYDINLIK(ÖHO) ÖHO 30223
339-7 EGE MAH.-BEŞTEPE ÖHO 36240
411-7 AKTEPE-YÜZÜNCÜYIL ÖHO 44963
413-7 ALTINPARK-ÇANKAYA ÖHO 31483
421-7 KEÇİÖREN GAZİNO-BAKANLIK ÖHO 27441
427-7 SUBAYEVLERİ-A. AYRANCI ÖHO 25389
482-7 UYANIŞ-YÜZÜNCÜYIL ÖHO 42679

Hareketli dev görüntüsüyle bilboardlarınız sahneye çıkmaya hazır. Türkiye geneli otobüs reklamları için, detaylı hat ve güzergâh dokümanınızı isteyiniz. Otobüs reklamlarında bizden teklif almadan karar vermeyin.. Türkiye geneli tüm illerdeki halk otobüsü reklam çalışmaları hakkında bilgi almak ve otobüs reklam vermek için bize ulaşın..

Ajansımızın diğer faaliyet alanları ile ilgili bilgi almak için Düşler Atölyesi Medya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

error: İçerik korunmaktadır.
WhatsApp chat