13 Haziran 2016

İVEDİK BILLBOARD REKLAM

İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki billboard ve reklam alanlarına reklam vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İvedik Organize’de yer alan reklam alanları hakkında bilgi almak için bize ulaşın..


ivedik_billboard_reklam
İvedik Organize Sanayi Bölgesin`de farklı bir açıkhava reklam mecrası olarak led ekranlı totem uygulaması . Bölgenin en işlek noktası olan ivedik göbeğinde kurulu halde bulunan 2 ayrı led ekrandan oluşan ve video, efekt, resim geçişi ile reklam yapılabilmektedir.

İVEDİK BİLLBOARD: 350×200 cm görsel, tek taraflı büyük reklam alanı ile yaygın kapsama ve etkin erişim sağlar. Sürücülere ve yayalara aynı anda hitap eden mesaj konumuna sahiptir.

İVEDİK TOTEM TABELA:600×300 cm görsel alan 600 cm direk yüksekliği çift taraflı reklam vitrini. Yayaların ve sürücülerin kolayca görebileceği merkezi konumu nedeniyle yüksek görüş alalına sahiptir.

İVEDİK LUNA BİLLBOARD: 350×200 cm görsel alanı İki yönlü olan luna billboard, reklam açısından iki yönlü görünürlüğüyle daha dikkat çekici ve etkileyicidir. İki yönlü trafik akışına sahip yol kenarlarına ve refüjlere konumlandırılmıştır.

ivedik_digital_ekran

error: İçerik korunmaktadır.