13 Mayıs 2016

MEGALIGHT (ADML)

adml

AFİŞ DEĞİŞTİRİCİLİ MEGALIGHT (ADML)

Trafik içindeki yüksek konumu ve hareket özelliğiyle göz yakalar, dikkat çeker. Afiş değiştiricili megalilight genellikle kavşaklarda yer alır. Megalight Billboard açık hava reklam panoları ile 7/24 şehrin kavşak ve trafik ışıklarının bulunduğu işlek noktalarda konumlandırılan 9 m2 lik büyük reklam üniteleridir.

Megalight Billboardlar, iki reklam yüzü, 3 poster dönüşümlü afiş değiştirebilme özelliği, dik ve yüksek konumuyla çok daha dikkat çekicidir. Büyük boyutlu olarak tasarlanıyor ve her cephesine afiş tasarımları yerleştirilebiliyor. Camla kaplanıyorlar ve ön panelleri bulunuyor. Kullanılan camlar, 6 veya 8 mm sekturittir. Kapak kilitleri çeşitli zararlara karşı gizleniyor. Bazı durumlarda güvenlik filmleriyle kaplanıyor ve güvenlik arttırılabiliyor. Kapaklar içerden ve dışarıdan lastik contalarla hava koşullarından korunuyorlar. Sızdırmazlık sağlanıyor. İklim koşullarından tasarımı koruyabilmek için bu ürünlerde kullanılan aktif havalandırma ısıtıyor, kurutuyor ve soğutuyor. Yine bu üründe de kapakların açılabilmesi için özel gazlı piston iticiler kullanılıyor. Belirli gün ve saatlerde afiş tasarımları değiştirilerek temizlikleri yapılıyor.

Hareketli posterler ve içten aydınlatma ile billboard reklam, markanın daha net görünmesini ve göze çarpmasını sağlar. Camlı ön yüz, poster reklamların uzun ömürlü olmasını ve kötü hava koşullarından etkilenmemesini sağlar.

Afiş Değiştiricili Megalight (ADML), Sabit Megalight (SML) ve Metro Megalight (MML) billboard olmak üzere 3 çeşidi olan reklam üniteleri ile büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Siz de firmanızın reklamlarını Megalightlarda görmek istiyorsanız veya Megalight kiralama hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

Megalight Billboard Afiş Ölçüsü     : 352 x 247 cm
Megalight Billboard Reklam Alanı : 341 x 245 cm

*Megalight Billboard reklam panoları; en az 1 haftalık süreler için kiralanır.

*Hafta ve adet kullanımına bağlı olarak reklam fiyatlarında çeşitli indirim oranları uygulanabilmektedir.

error: İçerik korunmaktadır.