13 Mart 2020

METRO REKLAM ALANLARI

Reklamlarınızın Metro ve Ankaray panolarda veya vagon içindeki afişlerde yer almasını istiyorsanız doğru yerdeniz. Metro ve Ankaray  hatlarına reklam vermek, Metro ve Ankaray reklam alanları hakkında bilgi almak için  bize ulaşabilirsiniz.

Metro ve Ankaray içinde yer alan reklam mecraları:

METRO BILLBOARD : İstasyon içerisinde konumlanan billboardlardır.

METRO CLP RAKET: Metro istasyonlarında yer alan ve göz hizası konumuyla yaya tarafından görülme oranı yüksek olan bir reklam ünitesidir.

METRO SABİT MEGALIGHT: İstasyon içerisinde konumlanan sabit megalightlardır.

METRO POSTER PANO:İstasyonlar ve vagon içine yerleştirilen metro poster panoları geniş erişim ve frekans sağlar.

METRO VAGON İÇİ AFİŞ: Metro vangonarının içinde yer alan afiş alanları düşük bütçeler için çok uygun, hedef kitleye direkt ulaşan metro ve ankaray vagon içi poster panoları, alüminyum çerçevesi ile etkili ve estetik bir reklam alanıdır. Metro vagon içi poster panolarında afiş ile yolculuk eden günlük bir milyon ziyaretçiye direk olarak ulaşılması sağlanmaktadır. Metro / Ankaray vagon içi afişler günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilmektedir.

METRO_AFİŞ

Vagon İçi Afiş

Ajansımız Tarafından Vagon İçlerine Yerleştirilen Reklamlar

Türkiye genelindeki tüm metrolardaki reklam alanları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara’da ulaşım için en çok tercih edilen seçenek, metrodur. Ankara Metrosu, şehrin bir çok noktasına hızlı bir şekilde ulaşım sağladığı için, hem Ankaralılar hem de Ankara’ya gelen ziyaretçiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Ankara’da 4 ayrı metro hattı bulunmaktadır. Şehrin ana hatlarına giden ve ilk hat olan metronun ismi Ankaray’dır. Ankara metro hatlarının diğer üç tanesi ise Metro 1, Metro 2 ve Metro 3 şeklinde isimlendirilmiştir. Ankara metrosu, Ankara’nın otobüs garı olan AŞTİ ile bağlantılıdır. Bu nedenle Ankara’ya otobüsle gelenlerin ilk ulaşım tercihi Ankara metrosu olmaktadır.

Ankara´da 2 adet metro hattı bulunmaktadır.

Ankaray AŞTİ-Dikimevi

Bunların bir tanesi Dikimevi-AŞTİ arasında çalışan “Ankaray”dır.  Ankaray sistemi hafif raylı bir tren sistemidir.  Ankara´nın batısında bulunan Söğütözü´ndeki AŞTİ´yi, Kızılay üzerinden, doğudaki Dikimevi´ne bağlar. Ankaray hattı Metro hattı ile Kızılay istasyonuna kesişir. Yolcular Kızılay istasyonunda ücretsiz aktarma yapabilir.

Vagon içlerinde bulunan toplam 500 adet 50×70 cm ölçülerinde reklam panoları haftalık network şeklinde pazarlanmaktadır.

Başkent Ankara’nın ilk metro hattı, Ankaray’dır. Ankaray, AŞTİ (Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi) ve Dikimevi arasında sefer yapmaktadır ve toplamda 11 duraktan oluşmaktadır. Bu duraklar sırasıyla; AŞTİ, Emek, Bahçelievler, Beşevler, Tandoğan, Maltepe, Demirtepe, Kızılay, Kolej, Kurtuluş ve Dikimevi istasyonlarıdır.

Yeşil renkli hat ile gösterilen Ankaray, 1996 yılında hizmete açılmıştır. Ankaray, sabah 06:00’da seferlerine başlamaktadır ve gece 00:00’a kadar devam etmektedir.

Diğeri Koru-OSB Törekent arasında ve Atatürk Kültür Merkezi-Keçiören arasında çalışan “Metro”dur.

Metro sistemi Ankara´nın Çankaya ilçesine bağlı Koru istasyonunu ile Sincan ilçesine bağlı OSB törekent istasyonunu birbirine bağlar. Diğer hat ise Atatürk Kültür Merkezi ile Keçiören istasyonları arasında çalışır. İki hat Atatürk Kültür Merkezi istasyonunda kesişir. Yolcular bu istasyonda ücretsiz aktarma yapabilmektedir.

Vagon içlerinde bulunan toplam 1.100 adet 50×70 cm ölçülerinde reklam panoları haftalık network şeklinde pazarlanmaktadır.

Siz de firmanızın reklamının metro reklam panolarında ve metro içi reklam alanlarında yer almasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

metroreklam_1

Metro Digital Ekranlar

İstanbul, Ankara ve Bursa metrolarında yayın yapan Outdoortv Metro ekranları, büyükşehirlerin en gözde ulaşım aracı olan metrolarda seyahat eden milyonlarca kişiye ulaşırken, reklamlar tüketiciyle en yüksek farkındalık düzeyinde buluşma imkanı bulmaktadır.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen içerik sağlayıcıları birbirinden ilgi çekici yayınlarıyla Outdoortv Metro’ya, yüksek seyir değeri kazandırmaktadır. Kültür sanat etkinliklerinden moda dünyasına, belgesellerden eğlenceli animasyon ve kısa filmlere kadar pek çok yapım izleyicilere keyifli seyirlikler sunarken, izleyenler üzerinde sinema deneyimine benzer bir dikkat oluşturmaktadır. Siz de Metro reklam ve outdoor tv  hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

metro_reklam

error: İçerik korunmaktadır.