12 Mayıs 2016

MOBİLBOARD- GEZİCİ REKLAM ARACI

Mobilboard gezici reklam araçlarına reklam vermek için doğru yerdesiniz. Reklam vermek için 312.232.30.20 nolu telefonumuzdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Gezici reklam araçları ve reklam arabaları yeni nesil reklam alanlarından biri olup, markanız, ürün ve hizmetleriniz için müşterilerinizin gözünde fark yaratabilirsiniz.

Gezici mobil reklam araçları ile kendi güzergahınızı kendiniz belirleyebilir, istediğiniz müşteri profiline en hızlı ve etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Kampanyalarımızın duyurularını araçlarımız ile gerçekleştirirken, bir yandan da el broşürlerinin dağıtımı, animasyonlar ve çeşitli aktiviteler ile çalışmayı destekleyerek reklamınızı daha etkili hale getirebilirsiniz.  Mobilboard gezici reklam araçları ile şehrin tüm bulvar, cadde ve sokaklarında ve hatta ilçe ve köylere kadar markanızı taşıyabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Gün gün size iletilecek raporların yanı sıra size açacağımız müşteri hesabı ile araçlarınızı kendiniz de takip edebilirsiniz. Reklam arabalarına Reklam vermek için bize ulaşın..

Mobilboard_billboardreklam.net

Mobilbard Gezici Reklam Aracının Özellikleri:

– Açık havada tanıtım görevlileri tarafından ürün dağıtımları yaparak müşteri ile birebir iletişime geçebilen tek mecradır.

– Geniş bayii ağı sayesinde markayı Türkiye’ nin her noktasına en kısa sürede ulaştırmaktadır.

– Türkiye’nin her noktasına tek merkezden ulaşılıyor olması planlamada zaman kaybını önlemektedir.

– Profesyonel operasyon ekibi, satış sonrası hizmeti müşteriye maksimum seviyede vermektedir.

– Gün içinde 8 saat aktif 2 saat stabil olmak üzere 10 saat hizmet vermektedir. Müşteriye  kendi belirlediği güzergahta, istediği sayıda araçla ve yine kendi belirlediği saat aralığında çalışma imkanı sağlanmaktadır.

– Çalıştığı süre boyunca GPRS ile takip edilmekte ve operasyon ekibi tarafından müşteriye fotoğraflarla birlikte raporlama yapılmaktadır. Müşteri hesabı ile araçların marka tarafından  takip edilmesi sağlanmaktadır.

– Tek marka tanıtımı yaparak müşteriye vip hizmet sunar, bu sayede marka karışıklığına sebebiyet vermeden doğru mesajı direkt iletir.

– Hareketli olması sebebiyle yalnızca şehir merkezlerinde değil ilçe ve köylerde de hizmet verebilme özelliğine sahiptir.

– Bugüne kadar 500 den fazla ulusal ve uluslar arası markanın reklam ve tanıtım faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmiş olup, operasyonlar sonrası markalara ciddi geri dönüşler sağlayarak birçok başarı belgesi ve teşekkür yazılarıyla onurlandırılmıştır.

mobilboard_kiralama

Mobilboard Teknik Özellikler:

*2,5m x 1,5m reklam alanı

*Çift taraflı reklam yüzeyi

*İçten aydınlatmalı led sistemi

*İnventör destekli enerji sistemi

*Çift dingil ve yere yakın tasarım

*Araçlar tek tip ve kurumsal şekilde giydirilmiş olup murshall (tanıtım görevlisi/şoför) ciddi bir eğitim sürecinden geçtikten sonra operasyona dahil edilmektedir. Murshall kendisiyle imzalanan sözleşme gereği markanın tanıtımını en iyi şekilde icra etmekle yükümlüdür.

* Çalışma süresince araç ve murshall masrafları Mobilboard Türkiye tarafından karşılanmaktadır.. 

*Reklam görsellerinin prodüksiyon bedelleri Mobilboard Türkiye’ye aittir.(görsel değişimleri müşteriye aittir.)

Mobilboard-billboard_reklam

Gezici mobil reklam araçları hakkında daha fazla bilgi almak ve reklam vermek için bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

mobilboard

error: İçerik korunmaktadır.