11 Mayıs 2016

RAKET (CLP)

raket_clp

clp_silindir

Siz de reklamınızın clp veya raket panolarda yer almasını istiyorsanız, doğru yerdeniz. Yer listeni öğrenmek veya fiyat teklif almak için  bize ulaşabilirsiniz.

Ana arterlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam ünitesidir. City Light Poster formatı, açıkhava reklam kampanyalarının bel kemiğidir.  Arka plan aydınlatması, geceleri reklamınızın parlamasını sağlayarak mesajınıza vurgu yapar. Bazı vitrinlerimiz, afişlerinize hareket katan ve oradan geçenlerin dikkatini çeken afiş değiştiricili formata sahiptir.

CLP vitrinlerinize yapılan yaratıcı uygulamalar, ilginç, orijinal ve ilgi çekici kampanyalar yaratmanızı sağlar.

CLP afişlerinin 135gr/m2 ağırlığında ve CLP için özel olarak üretilen mat kuşe kağıda basılması gerekmektedir.
Bu özelliklere sahip kağıdın kullanılmaması durumunda afişler kolayca kırışmakta ve yırtılmaktadır.
Gece reklam ünitesinin aydınlatması yandığında tasarım renklerinin solmaması için afişlerin arka baskılı olması tavsiye edilmektedir.

Yukarıda özelliklerini belirttiğimiz kağıtların dışında kağıt ve baskı biçimlerinin dışında baskı biçimi kullanılmasından doğabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmez

Yolcular genellikle mesajınızla birlikte birkaç dakika geçirdiğinden dolayı otobüs duraklarında sergilenen reklamlarınız uzun süreli etki sağlar. Reklam vermek için bize ulaşın..

Baskı Alanı En 1.185 mm Boy 1.750 mm

Görünen Alan En 1.150 mm Boy 1.720 mm

CLP için her görselden %10 fazlası posterin asılacağı bölgeye teslim edilmelidir.
CLP’lerde asım adedi ve yerlerinde +/- %5 oynama olabilir.

Afiş Teslim Günleri :

 CLP Pazartesi 18:00’e kadar

Afiş Asım Günleri

 CLP Çarşamba 10:00 – 22:00

SİLİNDİR KULE

Bir clp türü olan silindir kule ise meydan ve kavşaklarda konumlanan, 360 derece dönebilen ve yüksek silindir formuyla dikkat çeken etkili reklam ünitesidir.

Siz de clp, raket veya silindir kulelerde reklam kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

Örnek CLP/Raket Çalışmalarımız
error: İçerik korunmaktadır.