7 Ekim 2020

STADYUM REKLAM

stadyum reklam

Stadyum ve saha reklamcılığı için doğru yerdesiniz. Siz markanızın reklamlarını stadyumlarda bulunan reklam alanlarında görmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Stadyum reklamları çok etkilidir çünkü spor, farklı kültür ve sosyal statülerden insanların bir araya gelebildiği, yaklaşık 3 milyar insanı bir noktada buluşturabilen etkinliktir.
Gelişen teknoloji ile iletişim araçlarının çoğalması nedeniyle açık hava reklamcılığına boyut kazandıran saha içi reklam alanları, global dünya pazarında en etkili tanıtım aracı haline geldi. Olimpiyatlar sırasında milyarlarca kişinin radyoları ve daha sonra da televizyonları karşısında kilitlenmesi, pazarlamacıların hiçbir yerde bulamadıkları ve bulamayacakları bir mecrayı keşfetmelerini sağlamıştı. O gün bugündür sporun gücünü ve sporun iletişim gücünü kavrayan markaların reklam ve pazarlama stratejilerinde kullandıkları en büyük yatırım alanı oldu.

Futbol sahası reklam, Voleybol sahası reklam veya Basketbol sahası reklamlar için aşağıdaki reklam alanları mevcuttur.

Saha Kenarı Reklamı
Led Pano Reklam Alanı
Rulopan Reklam Alanı
Sabit Pano Reklam Alanı
Stadyum Spor Salonu İçi ve Dışı Diğer Reklam Alanları

Stadyum saha yanı  ledli reklam panoları sayesinde naklen yayınlarda reklam alınabilmektedir. Bu saha reklam verene önemli oranda görünürlük sağlamaktadır. Yan yana modüler olarak  dizilen bu  led panolar sayesinde akan ve değişen reklam görüntüleri  saha boyunca kullanılabilmektedir.

Türkiye geneli tüm stadyumlar için reklam vermek ve reklam koşulları hakkında bilgi almak  için bizlere ulaşabilirsiniz.

stadyum reklam

Stadyumlarda verebileceğini diğer reklam türleri ise:

DIGIPAINT:  Markanızı, oyun alanı dışında kalan bölgelere, özel bir malzeme ile uygulanarak, sabit bir gözlem noktasından bakıldığında, fiziksel yüksekliğe sahip gibi yanılsama ile orada gerçekten bulunuyormuş gibi gerçekliğe kavuşan önemli bir reklam mecrasıdır.Düşler Atölyesi Medya, stadyumlarda şimdiye kadar kullanılmamış plastik spor ağları, güvenlik ağları, top tutma ağları, kale arkasında ki koruyucu ağları üzerinde yer alacak şekilde yeni, farklı ve etkili bir reklam mecrasını siz müşterilerimize sunuyoruz. Baskılı reklam ağı futbol, basketbol, voleybol, hentbol, su topu, golf ve masa tenisi gibi spor dallarının içinde kullanılabilir olacaktır.

AĞ REKLAM: Düşler Atölyesi Medya, stadyumlarda şimdiye kadar kullanılmamış plastik spor ağları, güvenlik ağları, top tutma ağları, kale arkasında ki koruyucu ağları üzerinde yer alacak şekilde yeni, farklı ve etkili bir reklam mecrasını siz müşterilerimize sunuyoruz. Baskılı reklam ağı futbol, basketbol, voleybol, hentbol, su topu, golf ve masa tenisi gibi spor dallarının içinde kullanılabilir olacaktır.

SPONSORLUK: Düşler Atölyesi Medya, doğru stratejik planlama ve pazarlama çözümleri ile çözüm ortaklarına en uygun sponsorluk seçeneklerini sunar.
İsim Sponsorluğu, Ulaşım Sponsorluğu, İletişim Sponsorluğu, Teknoloji Sponsorluğu, Kargo Sponsorluğu, Sağlık Sponsorluğu, Giyim Sponsorluğu, İçecek Sponsorluğu, Malzeme Sponsorluğu

FORMA Reklam:Düşler Atölyesi Medya, markanıza en uygun forma reklam seçeneklerini sunar.
Forma Göğüs Reklamı, Forma Sırt Reklamı, Forma Kol Reklamı, Forma Şort Reklamı

Reklam vermek için bize ulaşın..

error: İçerik korunmaktadır.