13 Haziran 2016

TAURUS AVM REKLAM

 

taurus-avm_reklam

Taurus Avm reklam alanlarında reklamlarınızın yer almasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Reklam alanları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın..

Alışveriş eylemi insanlık tarihi boyunca bireyin toplumsallaşma sürecinin en önemli ateşleyicilerinden biri olmuştur. Satın alma ve sosyalleşme alışkanlıklarımızda paradigma değişimlerine yol açan AVM’ler, bireyin dönüşümünün dışında makro bazlı dönüşüm sürecine de ciddi katkılar sunmaktadır. Kent kimliğinden, sosyal ve kültürel yapıya kadar hayatımızda birçok alanda ciddi değişimlere yol açan AVM’ler, günümüz modern kent yaşamında tüketim anlayışı ve kültürünün geçirdiği bu dönüşümün mekân boyutunu yansıtan önemli bir örnektir.

Hızlı şehirleşmenin ve gelişen ekonominin sonucu olarak hayatımıza giren AVM’ler, şehirli bireylerin ihtiyaç duyduğu ürünlere kolay, ekonomik ve sosyalleşerek ulaşabilmesi alışveriş tercihlerini ciddi bir şekilde tasarlamıştır. Türkiye’de AVM kültürü sosyal hayatımızı, taleplerimizi ve alışkanlıklarımızı hızla değiştiren bir yapı haline gelmiştir. AVM’ler kendi iç dinamiklerinde barındırdığı
pek çok yenilikçi parametre aracılığıyla, bulunduğu şehrin cazibe merkezi haline gelmektedir. Bu süreç aynı zamanda AVM’leri mal ve hizmet tedarik eden mekânlar olması dışında, AVM’leri birer yaşam merkezi haline dönüştürmüştür.

Yaptığımız iş olan Açıkhava Reklamcılığında; markanın bilinirliği ve tanıtımına katkı sağlamayı amaçlayıp, sürdürülebilir çözümler üreterek, yeni fikirler ve stratejilerle müşterilerimizin  ihtiyaçlarına cevap veririz.

TAURUS_AVM_REKLAM

error: İçerik korunmaktadır.