26 Mart 2023

ÜST GEÇİT REKLAM

Ankara köprü reklamı

Üst geçit reklam, köprü reklam için doğru yerdesiniz. Üst geçit reklam panosu hakkında bilgi almak için bize ulaşın..

Ankara’da üst ve alt geçitlerde yer alan reklam alanlarına alınlık denilmektedir. Bu alınlıklar, trafik akışı yönünde bulunduğundan görünürlüğü oldukça yüksek reklam alanlarıdır.

Alınlıklar, yolun hemen üzerinde olup araçlar görselin altından geçmektedir.

126m2’yi bulan yüz ölçümleri ile diğer mecralara göre oldukça geniş bir alan sunmaktadır.

Ankara’nın en işlek ve hareketli cadde ve sokaklarında bulunan alt ve üst geçit alınlık açık hava reklamları ile markanızın bilinirliğini artırabilir, ürün ve hizmetlerinizin pazarlamasını yapabilirsiniz. Birçok açık hava reklam mecrasına nispeten büyük boyutları ile çok daha dikkat çekici ve etkin reklam imkanı sunmaktadır.

Toplam 211 adet çeşitli bulvar, cadde ve sokaklarda bulunan alt ve üst geçitlerdeki reklam panoları ile milyonlarca insana kolay ve etkili ulaşabilirsiniz.

kopru-reklamAnkara geneli alt ve üst geçitlerdeki pano reklamları hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen bize ulaşınız.

Ankara’da, yaya üst ve alt geçitlerinde yer alan alınlıklar markanızın mesajını iletmek ve görünürlüğü arttırmak için çok uygundur. Ankara’da şehir merkezi Kızılay olarak konumlandırılmış olup, yeni yerleşim İstanbul Yolu ve Eskişehir Yolu üzerinde yoğunlaşmaktadır.  Ankara trafiğinin stratejik noktalarında, araç sahiplerinin, yayaların ve toplu taşıma kullanan herkesin dikkatini çeken geçitler yer almaktadır. Bu geçitlerde yer alan 170 adet alınlık trafikte giden araçların ve yayaların dikkatini çeken, markalar için değerli reklam alanlarıdır.

 

Üstgeçit veya alınlık reklam alanları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. Reklam vermek için bize ulaşın..

error: İçerik korunmaktadır.